See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część II
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 593892-2025
Interne Kennung: POR-ZP.3720.5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – IKSEKIZUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – IKSEKIZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – NINTEDANIB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – NINTEDANIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – GUSELKUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – GUSELKUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – FILGOTYNIB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – FILGOTYNIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – RISANKIZUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – RISANKIZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANIFROLUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANIFROLUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ROMOSOZUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ROMOSOZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – BIMEKIZUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – BIMEKIZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - KINAKINUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - KINAKINUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - INFLIXIMAB 120mg
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - INFLIXIMAB 120mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - Etanercept w okresie od 1.11.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - Etanercept w okresie od 1.11.2025 r. do 31.12.2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - INFLIXIMAB 120mg w okresie od 1.11.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - INFLIXIMAB 120mg w okresie od 1.11.2025 r. do 31.12.2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANAKINRA
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANAKINRA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.