See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst intensief groenonderhoud met hoge kwaliteitsafwerking
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van intensief groenonderhoud met een hoge kwaliteitsafwerking voor 1 seizoen en is verdeeld over 5 percelen: Perceel 1: maaien met hoge afwerkingsgraad van 11 kerkhoven. Perceel 2: maaien met hoge afwerkingsgraad kruidentuin en omgeving parking abdijsite Herkenrode. Perceel 3: scheren van hagen en heestermassieven met een hoge afwerkingsgraad kruidentuin en omgeving parking abdijsite Herkenrode. Perceel 4: groenonderhoud met hoge afwerkingsgraad omgeving crematorium Perceel 5: groenonderhoud met hoge afwerkingsgraad omgeving en gebouwen OCMW campussen Stadspark, welzijnscampus 1 en 2, Banneux en Rederijkers.
Interne Kennung: PPP0D1-6393/6056/2025-6393
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: maaien met hoge afwerkingsgraad van 11 kerkhoven
Beschreibung: Perceel 1: maaien met hoge afwerkingsgraad van 11 kerkhoven
Interne Kennung: P1_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: maaien met hoge afwerkingsgraad kruidentuin en omgeving parking abdijsite Herkenrode
Beschreibung: Perceel 2: maaien met hoge afwerkingsgraad kruidentuin en omgeving parking abdijsite Herkenrode
Interne Kennung: P2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: scheren van hagen en heestermassieven met een hoge afwerkingsgraad kruidentuin en omgeving parking abdijsite Herkenrode
Beschreibung: Perceel 3: scheren van hagen en heestermassieven met een hoge afwerkingsgraad kruidentuin en omgeving parking abdijsite Herkenrode
Interne Kennung: P3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: groenonderhoud met hoge afwerkingsgraad omgeving crematorium
Beschreibung: Perceel 4: groenonderhoud met hoge afwerkingsgraad omgeving crematorium
Interne Kennung: P4_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: groenonderhoud met hoge afwerkingsgraad omgeving en gebouwen OCMW-campussen Stadspark, welzijnscampus 1 en 2, Banneux en Rederijkers
Beschreibung: Perceel 5: groenonderhoud met hoge afwerkingsgraad omgeving en gebouwen OCMW-campussen Stadspark, welzijnscampus 1 en 2, Banneux en Rederijkers
Interne Kennung: P5_5