859098-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
BeschreibungDostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego
Interne KennungZK.271.8.2025