2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania i usług powiązanych w dwóch obiektach Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie - siedziba przy ul. św. Tomasza 43 i Aula „Florianka” przy ul. Sereno Fenn'a 15
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie świadczenia kompleksowych usług sprzątania i utrzymania w czystości budynków oraz posesji należących do Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie jest usługi polegającej na oddaniu w całości wydzielonej części działalności do realizacji oraz pod zarządzanie podmiotowi zewnętrznemu (Wykonawcy), który rozliczać się będzie z Zamawiającym z efektu swojej pracy, z podziałem na dwie części: Część nr 1 zamówienia: świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania w czystości w budynku Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie przy ul. św. Tomasza 43 w Krakowie oraz terenu wokół budynku (chodnik wokół budynku: ul. św. Tomasza – Planty – ul. Mikołajska). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem powierzchni i kubatur, wskazaniem wymagań technicznych i funkcjonalnych, sposobu świadczenia usług oraz innych czynników mających wpływ na cenę został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia do części nr 1 zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2A do SWZ – projektowane postanowienia umowy do części nr 1 zamówienia (projekt umowy/ PPU). Część nr 2 zamówienia: świadczenie kompleksowych usług sprzątania wraz z obsługą portierską, szatniarską i bieżącym utrzymaniem gospodarczo - technicznym nieruchomości przy ul. Sereno Fenna 15 w Krakowie - budynku Auli Koncertowej „Florianka” i jego otoczenia. Do obowiązków Wykonawcy należy również bieżąca konserwacja urządzeń i sprzętów w budynku (w tym zakup i wymiana żarówek, bezpieczników itp.) i kompleksowa techniczno - porządkowa obsługa koncertów i innych imprez organizowanych we „Floriance”. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem powierzchni i kubatur, wskazaniem wymagań technicznych i funkcjonalnych, sposobu świadczenia usług oraz innych czynników mających wpływ na cenę został zawarty w Załączniku nr 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia do części nr 2 zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2B do SWZ – projektowane postanowienia umowy do części nr 2 zamówienia (projekt umowy/ PPU).
Interne Kennung: ZP.262.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 98341140 Hausmeisterdienste, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia (św. Tomasza 43)
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia: świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania w czystości w budynku Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie przy ul. św. Tomasza 43 w Krakowie oraz terenu wokół budynku (chodnik wokół budynku: ul. św. Tomasza – Planty – ul. Mikołajska). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem powierzchni i kubatur, wskazaniem wymagań technicznych i funkcjonalnych, sposobu świadczenia usług oraz innych czynników mających wpływ na cenę został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia do części nr 1 zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2A do SWZ – projektowane postanowienia umowy do części nr 1 zamówienia (projekt umowy/ PPU).
Interne Kennung: Cześć 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z art. 441 ust 1 ustawy Pzp. Realizacja opcji polegać będzie na zmniejszeniu maksymalnie o 30% wartości zamówienia (umowy w okresie jej obowiązywania). Realizacja opcji dokonywana będzie poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, pisemnego oświadczenia określającego szczegółowy zakres opcji, w szczególności: 1) liczbę m² o którą zostanie pomniejszone zamówienie podstawowe, 2) lokalizację pomieszczeń/ powierzchni wyłączonych ze sprzątania, 3) okres (godziny, dni, miesiące) w których nastąpi pomniejszenie, 4) inne informacje istotne dla Wykonawcy. Zamawiający może skorzystać z opcji w okresie realizacji umowy jednorazowo lub etapowo (częściowo, sukcesywnie). Zamawiający może korzystać z opcji wielokrotnie do osiągnięcia maksymalnego procentowego zmniejszenia. Zamawiający może skorzystać z opcji szczególności w następujących okolicznościach: 1) przeprowadzania prac remontowych lub inwestycyjnych lub konserwatorskich, 2) usuwania awarii lub wykonania prac naprawczych wymiany urządzeń sanitarnych, elektrycznych itp. 3) zmiany przeznaczenia pomieszczeń, 4) zmniejszenia zakresu użytkowania budynku w szczególności: w okresie wakacyjno-urlopowym tj. lipiec, sierpień, w okresie przerw między semestralnych, przerw świątecznych itp. oraz innych przerw w funkcjonowaniu uczelni związanych z przerwami w zajęciach dydaktycznych; 5) wyłączeniem obiektu z ruchu w całości lub części z uwagi na przerwy w działalności Uczelni wywołane stanem zagrożenia epidemicznego lub innym stanem zagrożenia lub stanem nadzwyczajnym wprowadzonym w czasie obowiązywania umowy; 6) ograniczeniem użytkowania obiektu z uwagi realizowanie programu oszczędnościowego - media; Zamawiający zastrzega że w przypadku skorzystania z opcji, Wykonawcy nie będzie przysługiwało roszczenie z tytułu zapłaty za liczbę dni sprzątania, o którą zostanie pomniejszony zakres zamówienia/ umowy. Wykonawca pomniejszy odpowiednio należność za dany miesiąc, zgodnie z regułami przewidzianymi na tę okoliczność odpowiednio do części nr 1 i 2 zamówienia w umowie/ PPU – Załącznik nr 2A i 2 B do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia (ul. Sereno Fenna 15)
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia: świadczenie kompleksowych usług sprzątania wraz z obsługą portierską, szatniarską i bieżącym utrzymaniem gospodarczo - technicznym nieruchomości przy ul. Sereno Fenna 15 w Krakowie - budynku Auli Koncertowej „Florianka” i jego otoczenia. Do obowiązków Wykonawcy należy również bieżąca konserwacja urządzeń i sprzętów w budynku (w tym zakup i wymiana żarówek, bezpieczników itp.) i kompleksowa techniczno - porządkowa obsługa koncertów i innych imprez organizowanych we „Floriance”. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem powierzchni i kubatur, wskazaniem wymagań technicznych i funkcjonalnych, sposobu świadczenia usług oraz innych czynników mających wpływ na cenę został zawarty w Załączniku nr 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia do części nr 2 zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2B do SWZ – projektowane postanowienia umowy do części nr 2 zamówienia (projekt umowy/ PPU).
Interne Kennung: Cześć 2