See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych dodatkowych modułów kompatybilnych z posiadanym oprogramowaniem kadrowo-płacowym i finansowym firmy Asseco – Xpertis wersja 12.51.
Beschreibung: Dostawa do Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych modułów do obsługi ewidencji czasu pracy, delegacji krajowych i zagranicznych, krajowego systemu e-faktur (KSeF) oraz obiegu faktur, kompatybilnych z posiadanym oprogramowaniem kadrowo-płacowym i finansowym firmy Asseco – Xpertis wersja 12.51.
Interne Kennung: BAD.241.2.10.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa do GIJHARS dodatkowych modułów kompatybilnych z posiadanym oprogramowaniem kadrowo-płacowym i finansowym firmy Asseco – Xpertis wersja 12.5
Beschreibung: Dostawa do Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych modułów do obsługi ewidencji czasu pracy, delegacji krajowych i zagranicznych, krajowego systemu e-faktur (KSeF) oraz obiegu faktur, kompatybilnych z posiadanym oprogramowaniem kadrowo-płacowym i finansowym firmy Asseco – Xpertis wersja 12.5