See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa oprogramowania oraz aktualizacji oprogramowania specjalistycznego dla CBZC oraz aktualizacja oprogramowania do projektu „Usprawnienie czesko-polskiej współpracy w walce z cyberprzestępczością
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oprogramowania oraz aktualizacji licencji oprogramowania specjalistycznego dla CBZC z podziałem na 38 części. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczek na realizacje przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 647468-2025
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2. Oświadczenia i dokumenty składane na wezwanie 2.1. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; − sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności 3) Zaświadczenie lub inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności 4) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 1689), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do SWZ ; 5) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniach: - o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie tytułem środka zapobiegawczego; c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k Rozporzą-dzenia Unii Europejskiej nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działa-niami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), ze zmianami; w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia Wykonawcy potwierdzające aktualność informacji zawartych w ww. oświadczeniach stanowi – Załącznik nr 6 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Access Data FTK (aktualizacja na 5 lat) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Adobe Creative Cloud PL (aktualizacja na rok) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Ambii Graph (aktualizacja na 5 lat)szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Aplikacja HUB-EIA (aktualizacja na 5 lat)szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Aplikacja Repozytorium Danych KRS, KW i MSiG (aktualizacja na 5 lat) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Belkasoft Evidence Center X Forensic (aktualizacja na 5 lat) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Cellebrite UFED 4PC (aktualizacja na 5 lat) szt. 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Elcomsoft Premium Forensic Bundle (aktualizacja na 3 lata) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Financial Trail z downgradem do mAnalyser (aktualizacja na 5 lat) szt. 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Forensic Explorer (with FEX-Triage & Mount Image Pro) (aktualizacja na 5 lat) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Magnet AXIOM (aktualizacja na 5 lat) szt. 5. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest MD5 Virtual Forensic Computing 6 (aktualizacja na 12 miesięcy ) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest MD5 Virtual Forensic Computing 7 (aktualizacja na 12 miesięcy) szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Mercure licencja serwerowa (aktualizacja na 5 lat) szt. 5. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Oxygen Forensic Detective (aktualizacja na 5 lat) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Passware Kit Forensic with T2Add-on (aktualizacja na 5 lat)szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Passware Kit Ultimate (aktualizacja 5 lat) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest R-Studio (aktualizacja na 3 lata) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sumuri Recon ITR (aktualizacja na 3 lata) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sumuri Recon LAB (aktualizacja na 3 lata) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Surfshark One+ (aktualizacja na 5 lat) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest XAMN Pro (aktualizacja - wsparcie do 30.12.2030) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest XRY Complete (aktualizacja - wsparcie do 30.12.2030)szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest XRY PRO aktualizacja - wsparcie do 30.12.2030)szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest X-Ways (aktualizacja na 36 miesięcy) szt. 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest X-Ways (licencja 36 miesięcy) szt. 5. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Microsoft Office 2024 (zakup) szt. 100. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Maltego (licencja na 3 lata) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ABBYY FineReader 16 Corporate (licencja na 3 lata) szt. 5. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sumuri Recon ITR Samsung T7 Storage 2TB (licencja na 3 lata) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Cellebrite UFED 4PC (aktualizacja na 1 rok) szt. 4. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Magnet AXIOM (aktualizacja na 1 rok)szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Belkasoft Evidence Center (aktualizacja na 1 rok) szt. 5. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest XRY Complete (aktualizacja na 1 rok) szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Passware Kit Forensic (aktualizacja na 1 rok) szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest OS Forensic (aktualizacja na 1 rok)szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest VFC (Virtual Forensic Computing) (aktualizacja na 1 rok)szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Atola Insight Forensic (aktualizacja na 1 rok)szt. 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie: 7 dni od daty zawarcia umowy dla aktualizacji programów dla których klucze straciły ważność przed podpisaniem umowy oraz nowych programów. Zamawiający zastrzega jednak dla aktualizacji oprogramowania, że klucze dostępu obowiązywać mają od dnia zakończenia obowiązywania aktualnych licencji zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. W przypadku aktualizacji programów których ważność kończy się od następnego roku Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć klucze najpóźniej w dniu 15 grudnia 2025 r. z terminem obowiązywania zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-388/2025 Zadanie 38