See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów, tj. zbieranie, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych o kodach 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 06*, 18 01 08*, 18 01 09 oraz 18 01 04 z obiektów USK – 1 w Szczecinie i Policach oraz USK -2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych pochodzących z działalności USK-2 PUM w Szczecinie ( dalej jako USK-2 ) z lokalizacji Szczecin al. Powstańców wielkopolskich 72; b) usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych pochodzących z działalności Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie (dalej jako USK-1 ) z obiektów w Szczecinie i Policach: - ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie - ul. Broniewskiego w Szczecinie - ul. Siedleckiej w Policach 2. Zamówienie składa się z 2 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości odpadów przeznaczonych do odebrania dla zadania 1 (część 1a i część 1b ) oraz zadania nr 2 zawiera Rozdział II SWZ: a) Zadanie nr 1 część A dotyczy usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych o kodach: 180102, 180103, 180106, 180108, 180109 ( o numerze UN3291) pochodzących z działalności USK-2; b) Zadanie nr 1 część B dotyczy usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych o kodach: 180102, 180103, 180106, 180108, 180109 pochodzących z działalności USK-1; c) Zadanie nr 2 dotyczy usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych o kodzie 18 01 04 pochodzących z działalności USK-1. Symbole klasyfikacyjne odpadów podano zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U.2020.10 z późn.zm). 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez 24 miesiące z zastrzeżeniem : a) dla zadania 1 część A :orientacyjny termin rozpoczęcia świadczenia usług od dnia 01.02.2026r; b) dla zadania 1 część B :orientacyjny termin rozpoczęcia świadczenia usług od dnia 01.09.2026r; c) dla zadania 2 :orientacyjny termin rozpoczęcia świadczenia usług od dnia 01.02.2026r. 5.Zamawiający wymaga spełnienia warunków udziału w postępowaniu opisanych w SWZ ROZDZIAŁ XVIII.
Vorherige Bekanntmachung: 739953-2025
Interne Kennung: ZP.220.113.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad 1: usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych o kodach: 180102, 180103, 180106, 180108, 180109 dla obiektów USK-2 i USK-1
Beschreibung: a) Zadanie nr 1 część A dotyczy usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych o kodach: 180102, 180103, 180106, 180108, 180109 ( o numerze UN3291) pochodzących z działalności USK-2; b) Zadanie nr 1 część B dotyczy usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych o kodach: 180102, 180103, 180106, 180108, 180109 pochodzących z działalności USK-1; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1