2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa licencji oprogramowania do wykrywania i zarządzania incydentami klasy SIEM (Security Information and Event Management) oraz serwera/serwerów fizycznych wraz z usługą wdrożenia, instruktażu i wsparcia technicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa licencji oprogramowania do wykrywania i zarządzania incydentami klasy SIEM (Security Information and Event Management) oraz serwera/serwerów fizycznych wraz z usługą wdrożenia, instruktażu i wsparcia technicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)”.
Vorherige Bekanntmachung: 679300-2025
Interne Kennung: BF-2.262.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen