See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz z PSZOK na terenie gminy Bestwina w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Bestwina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ i załącznik nr 3a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 514635-2025
Interne Kennung: ZFiŚ.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Bestwina
Beschreibung: Zakres przedmiotowego zamówienia dla części 1 obejmuje odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy, transport oraz ich zagospodarowanie zgodnie z przepisami ustawy o odpadach od 01 stycznia 2026r. do 31 grudnia 2026r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp. Warunki skorzystania z prawa opcji: a.skorzystanie z zamówienia opcjonalnego (prawa opcji) uzależnione będzie od potrzeb Zamawiającego, b.termin, w ciągu którego Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji - w czasie trwania umowy, c.o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem - zamówieniem. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeżeli Zamawiający skorzystał częściowo z zamówień opcjonalnych), d.Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w Kaniowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w Kaniowie zgodnie z przepisami ustawy o odpadach w terminie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen