2. Verfahren
Verfahren
Titel: OGŁOSZENIE O ZAMIARZE BEZPOŚREDNIEGO ZAWARCIA UMOWY NA ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy w transporcie drogowym (autobusowy) w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej, realizowanych na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar powiatu nidzickiego.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego - przewozy autobusowe.
Menge: 1