See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige opdracht van vier jaar voor de aankoop van een jaarlijkse licentie voor het toegangsrecht tot een interactief hulpmiddel voor virtuele klassen en ateliers, inclusief de levering van gebruiksrechten, opleiding van gebruikers en de technische en functionele ondersteuning die nodig is voor de exploitatie ervan.
Beschreibung: Aankoop van een jaarlijkse licentie voor het toegangsrecht tot een interactief hulpmiddel voor virtuele klassen en ateliers, inclusief de levering van gebruiksrechten, opleiding van gebruikers en de technische en functionele ondersteuning die nodig is voor de exploitatie ervan.
Interne Kennung: 25CSC02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25CSC02 - 1
Beschreibung: Meerjarig contract, met een looptijd van 4 jaar, voor de aanschaf van een jaarlijkse licentie voor het toegangsrecht tot een interactief hulpmiddel voor virtuele klassen en workshops, inclusief het verstrekken van gebruiksrechten, de opleiding van gebruikers en de technische en functionele ondersteuning die nodig is voor de exploitatie ervan.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme