2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE BUDYNKAMI I LOKALAMI STANOWIĄCYMI WŁASNOŚĆ GMINY MIEJSKIEJ NOWA RUDA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie i administrowanie budynkami i lokalami stanowiącymi własność Gminy Miejskiej Nowa Ruda. • Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych mieszczących się w budynkach stanowiących w całości własność Gminy wynosi – 24 746,66 m², w tym lokale mieszkalne – 22 021,73 m², lokale użytkowe - 2 724,93 m² • Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych mieszczących się w budynkach, w których funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa wynosi – 64 495,17 m², w tym lokale mieszkalne – 63 600,18 m², lokale użytkowe – 894,99 m² • Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych mieszczących się w wolnostojących budynkach gospodarczych wynosi – 3 457,48 m² Inne obowiązki Wykonawcy: Wykonawca zobowiązany jest dysponować lokalem na siedzibę biura administracji na terenie Gminy Miejskiej Nowa Ruda lub zadeklarować utworzenie takiego biura w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca zobowiązany jest również do utworzenia punktów obsługi mieszkańców w każdej dzielnicy miasta (Nowa Ruda, Słupiec, Drogosław) w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do niniejszej SWZ, w tym: w formie elektronicznej: 1) Zał. nr 1 do SWZ. - Opis przedmiotu zamówienia(OPZ), plik w formacie PDF, 2) Zał. nr 2 do SWZ - wzór umowy (IPU) - plik w formacie PDF.
Interne Kennung: OR.271.02.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001