See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en plaatsing van lounge- en akoestisch meubilair
Beschreibung: De raamovereenkomst omvat de levering, het plaatsen en monteren van de in het bestek beschreven en in de meetstaat gemeten kantoormeubelen en het afvoeren van het verpakkingsmateriaal. Het is de aanbieder toegelaten om zijn eigen systeem aan te bieden. Dit dient dan wel te beantwoorden aan de minimumeisen. De aanbieder mag producten aanbieden die gelijkwaardig zijn aan de beschreven specificaties. De gelijkwaardigheid wordt beoordeeld op basis van functionele prestaties, kwaliteit, duurzaamheid en esthetiek. De leverancier is verantwoordelijk voor het leveren van documentatie die deze gelijkwaardigheid aantoont. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om producten af te wijzen indien zij niet voldoen aan de vastgestelde eisen.
Interne Kennung: PPP04G-1217/5849/OV-RO-AK-MEUB
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OV-RO-AK-MEUB_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 44112600 Schallisolierung, 39100000 Möbel, 39151300 Modulmöbel