2. Verfahren
Verfahren
Titel: Abonnementenbeheer
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer op het gebied van het leveren van vakliteratuur, het beheren en adviseren van abonnementen en het verlenen van bijbehorende diensten. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 1250.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 3.300.000 euro exclusief btw.
Interne Kennung: 2024-62
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22200000 Zeitungen, Fachzeitschriften, Periodika und Zeitschriften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding met betrekking tot abonnementenbeheer De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 1.250.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 3.300.000 euro exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niet van toepassing