2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud openbaar groen 2026
Beschreibung: Het onderhoud van het openbaar groen is een continue opdracht voor het kalenderjaar 2026.
Interne Kennung: PPP06U-1629/5189/2025 - 036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Essen-onderhoud groen
Beschreibung: Gemeente Essen-onderhoud groen
Interne Kennung: 2025 - 036_1
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Los: LOT-0002
Titel: AGB-onderhoud openbaar groen
Beschreibung: AGB-onderhoud openbaar groen
Interne Kennung: 2025 - 036_2