See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II, w Bielsku-Białej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w ramach wyodrębnionych zadań (pakietów) sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 639367-2025
Interne Kennung: DZP.271.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą sprzęt medyczny jednorazowego użytku - szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9