859602-2025 - Ergebnis
Polen – Erdgas – Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E dla Gminy Bełżyce oraz jednostek podległych (umowa kompleksowa)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E dla Gminy Bełżyce oraz jednostek podległych (umowa kompleksowa)
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E dla Gminy Bełżyce oraz jednostek podległych (umowa kompleksowa) dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 2. Gmina Bełżyce zawrze jedną umowę w imieniu własnym i na rzecz jednostek podległych wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E dla Gminy Bełżyce oraz jednostek podległych (umowa kompleksowa) dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. 3. Zamówienie – kompleksowa dostaw gazu ziemnego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 5 460 390,00 kWh.
Vorherige Bekanntmachung687938-2025
Interne KennungZP.271.14.2025.PG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, gdyż 15.01.2025 r. opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001