2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gasdetectiemeters
Beschreibung: Levering en onderhoud gasdetectiemeters Zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 25.0916984
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie inschrijvingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38431100 Gasspürgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering en onderhoud gasdetectiemeters
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd van twee (2) met een optie tot verlengen van vier (4) maal voor de twee (2) jaar.