See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en onderhoud van scanstraten
Beschreibung: De aanbesteding voor de huur en het onderhoud van scanstraten vindt plaats door middel van één aanbestedingsprocedure. Om het MKB een kans op (een deel van) de opdracht te geven, wordt deze aanbesteding verdeeld in twee percelen: Perceel 1: Huur van scanstraten De huur van scanstraten waaronder metaaldetectiepoorten, hand-metaaldetectors en X-Ray (bagage-inspectie) machines voor de volgende evenementen van de Eerste- en Tweede Kamer (niet limitatief): - Prinsjesdag (jaarlijks); - Monumentendag (jaarlijks); - OVSE in 2026 (Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa, eenmalig). Perceel 2: Onderhoud van scanstraten Het preventief en correctief onderhouden van de volgende X-Ray (bagage-inspectie) machines en metaaldetectiepoorten in eigendom van de Tweede Kamer. Geraamde opdrachtwaarde perceel 1: €282.764,92 Geraamde opdrachtwaarde perceel 2: €308.239,16
Interne Kennung: UTP8000654
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31642000 Elektronische Suchgeräte, 50413000 Reparatur und Wartung von Kontrollgeräten, 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huur van scanstraten
Beschreibung: De huur van scanstraten waaronder metaaldetectiepoorten, hand-metaaldetectors en X-Ray (bagage-inspectie) machines voor de volgende evenementen van de Eerste- en Tweede Kamer (niet limitatief): - Prinsjesdag (jaarlijks); - Monumentendag (jaarlijks); - OVSE in 2026 (Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa, eenmalig). De geraamde opdrachtwaarde is € 282.764,92 over de gehele looptijd van de overeenkomst (vier jaar).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31642000 Elektronische Suchgeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1 (huur scanstraten) De Eerste- en de Tweede Kamer willen beide een eigen raamovereenkomst met één opdrachtnemer sluiten voor de huur van scanstraten, voor een initiële duur van twee (2) jaar. Perceel 2 (onderhoud scanstraten) De Tweede Kamer wil met één opdrachtnemer een onderhoudsovereenkomst sluiten voor het onderhoud van scanstraten voor een initiële duur van twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud van scanstraten
Beschreibung: Het preventief en correctief onderhouden van de volgende X-Ray (bagage-inspectie) machines en metaaldetectiepoorten in eigendom van de Tweede Kamer. De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is € 308.239,16 exclusief btw.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50413000 Reparatur und Wartung von Kontrollgeräten