85970-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationstechnologiedienste – Přístup do celosvětové databáze ekonomických subjektů 2025+
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístup do celosvětové databáze ekonomických subjektů 2025+
Beschreibung: on-line webový přístup k údajům v aplikaci celosvětové databáze ekonomických subjektů (dále jen „Aplikace“ nebo „Databáze“) tak, aby zadavatel mohl formou přístupových kódů prostřednictvím sítě Internet zejména získávat informace o základních registračních a kontaktních údajích o konkrétních ekonomických subjektech a dále využívat všechny funkčnosti této Aplikace včetně možného vyexportování veškerých údajů z Databáze nejrůznějších datových formátů zpracovávaných zadavatelem a jejich uchovávání pro další využití (dále jen „přístup“) i po skončení Smlouvy o poskytnutí přístupu do celosvětové databáze ekonomických subjektů.
Interne Kennung: FAU-11409/2025/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung