2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van graszaden en meststoffen
Beschreibung: De gemeente Den Haag is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer per perceel voor de levering van graszaden en meststoffen t.b.v. haar sportvelden. De graszaden en meststoffen worden door de dienst de afdeling Onderhoud Sportparken van de dienst Onderwijs Cultuur Welzijn (OCW) gebruikt voor het onderhoud van de sportvelden. De gemeente Den Haag is verantwoordelijk voor het onderhoud van de sportvelden. In de afgelopen jaren is graszaden en meststoffen aangeschaft via meervoudig onderhandse aanbestedingen. De gemeente wil nu een Raamovereenkomst afsluiten met één partij per perceel. Levering van de meststoffen zal in opdracht van de opdrachtgever per seizoen (4 keer per jaar) worden afgeroepen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meststoffen
Beschreibung: Levering van meststoffen
Menge: 50 000 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Graszaden
Beschreibung: zie leidraad.
Menge: 20 000 Kilogramm