See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wilgenhof l vervangbouw via D&B modulair bouwen
Beschreibung: Wilgenhof l vervangbouw via D&B modulair bouwen
Interne Kennung: PPP0P1-5373/5217/2025/0234/01 Wilgenhof - vervangbouw
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/0234/01 Wilgenhof - vervangbouw_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211340 Bouwen van meergezinswoningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45211340 Bouwen van meergezinswoningen