859824-2025 - Ergebnis
Polen – Chemische Reagenzien – Dostawa standardów i wzorców do HPLC i LC - MS/MS dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa standardów i wzorców do HPLC i LC - MS/MS dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa standardów i wzorców do HPLC i LC - MS/MS dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania substancji przeciwbakteryjnych - antybiotyki i chemioterapeutyki oraz chloramfenikol; Część nr 2 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania kokcydistatyków; Część nr 3 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania makrocyklicznych laktonów; Część nr 4 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania metabolitów nitrofuranów; Część nr 5 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania barwników i histaminy; Część nr 6 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania hormonów.
Vorherige Bekanntmachung680627-2025
Interne KennungWIW-AD.272.36.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania substancji przeciwbakteryjnych - antybiotyki i chemioterapeutyki oraz chloramfenikol
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania substancji przeciwbakteryjnych - antybiotyki i chemioterapeutyki oraz chloramfenikol
Interne KennungWIW-AD.272.36.2025 - Część nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji. Przedmiot zamówienia w ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres podstawowy” - stanowi zakres podstawowy zamówienia. W przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres objęty prawem opcji”. Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Prawo opcji będzie realizowane poprzez pisemne zamówienia (minimum 21 dni przed terminem dostawy przedmiotu zamówienia wskazanym w harmonogramie realizacji z zakresu objętego prawem opcji – Załącznik nr 2 do SWZ), kierowane przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamówienia będą określały m.in. ilość, termin, adres dostarczenia oraz numer umowy na podstawie której realizowane jest prawo opcji.