See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert na świadczenia zdrowotne na rzecz SPZZOZ w Pruszkowie w zakresie: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód diagnosty laboratoryjnego wg potrzeb oraz zgodnie z harmonogramem ustalonym z Udzielającym zamówienie w pracowniach Działu Diagnostyki Laboratoryjnej SPZZOZ w Pruszkowie
Interne Kennung: DKP/KO/31/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód diagnosty laboratoryjnego wg potrzeb oraz zgodnie z harmonogramem ustalonym z Udzielającym zamówienie w pracowniach Działu Diagnostyki Laboratoryjnej SPZZOZ w Pruszkowie