See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szczegółowe opracowanie dok. proj. wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Ośrodka Polonia przy ul. Konwiktorskiej 6 - prace przygotowawcze”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest szczegółowe opracowanie dokumentacji projektowej i przetargowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Modernizacja Ośrodka Polonia przy ul. Konwiktorskiej 6 - prace przygotowawcze”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 2.1. Opracowanie dokumentacji projektowej i przetargowej w sposób zgodny z koncepcją wybraną w konkursie oraz zaleceniami pokonkursowymi Sądu Konkursowego wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień koniecznych do rozpoczęcia, prowadzenia i zakończenia procesu projektowania w tym uzgadnianiem projektu z właściwymi służbami Zamawiającego (...) 2.2. Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót objętych dokumentacją.
Interne Kennung: RZP-II-WI/29/DZP-1/2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest szczegółowe opracowanie dokumentacji projektowej i przetargowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Modernizacja Ośrodka Polonia przy ul. Konwiktorskiej 6 - prace przygotowawcze”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 2.1. Opracowanie dokumentacji projektowej i przetargowej w sposób zgodny z koncepcją wybraną w konkursie oraz zaleceniami pokonkursowymi Sądu Konkursowego wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień koniecznych do rozpoczęcia, prowadzenia i zakończenia procesu projektowania w tym uzgadnianiem projektu z właściwymi służbami Zamawiającego, w tym m. in.: 1) inwentaryzacja szczegółowa obiektów budowlanych i instalacji podziemnych całego terenu objętego zakresem opracowania. 2) wykonanie uszczegółowionej pokonkursowej koncepcji (zwanej dalej Koncepcją), uwzględniającej ewentualne wskazania lub uwagi, opinie i zalecenia Sądu Konkursowego oraz zalecenia Zamawiającego (w zakresie niewykraczającym poza zasadnicze założenia koncepcji) a także Konserwatora Zabytków, stanowiącą podstawę projektu budowlanego, w tym wizualizacje przestrzenne (w 4 egz.); 3) wykonanie projektu budowlanego ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami (w 6 egz.), w tym: a) projekty rozbiórek budynków, budowli i obiektów małej architektury znajdujących się na terenie a wymagających rozbiórki zgodnie z przyjętą koncepcją; b) projekt zagospodarowania terenu dla całego obszaru opracowania z podziałem na uzgodnione z Zamawiającym etapy realizacji robót; c) projekt budowlany wielobranżowy niezbędny do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę dla całego obszaru opracowania z podziałem na cztery etapy realizacji. 4) wykonanie projektów wykonawczych w rozbiciu na wszystkie branże dla I i II etapu realizacji (w 6 egz.); 5) wykonanie projektów usunięcia ewentualnych kolizji sieci (przekładek) z podziałem na etapy realizacji; 6) wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR) dla I i II etapu realizacji (w 6 egz.); 7) wykonanie kosztorysów inwestorskich w rozbiciu na branże dla I i II etapu realizacji (w 2 egz.); 8) wykonanie przedmiarów robót w rozbiciu na branże dla I i II etapu realizacji (w 6 egz.); 9) wykonanie zestawienia kosztów dla całego obszaru opracowania z rozbiciem na poszczególne branże i z podziałem na cztery etapy realizacji robót (w tym koszty I i II etapu wg kosztorysów inwestorskich a pozostałych etapów wg szacunkowej/wskaźnikowej wyceny na podstawie projektów budowlanych); 10) uzyskanie wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, opinii, ekspertyz, sprawdzeń i zatwierdzeń, rozwiązań projektowych oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę, a także opracowanie wszelkich materiałów w zakresie wynikającym z przepisów prawa lub wymagań uprawnionych podmiotów. Uzyskanie uzgodnienia projektu budowlanego i wykonawczego przez rzeczoznawców w zakresie ochrony p.poż., sanepid, konserwatora zabytków oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba uzyskanie decyzji na usunięcia drzew i krzewów. 2.2. Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót objętych dokumentacją. 3. Dokumentację projektową i przetargową należy wykonać w formie: 1) papierowej w ilościach jw. 2) elektronicznej po 1 egz. na nośniku cyfrowym w formatach umożliwiających tylko odczyt oraz w formatach edytowalnych, w tym: a) projekt budowlany i projekty wykonawcze - w formacie dwg/dxf; w układzie zgodnym z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15.10.2012 r. w sprawie państwowego systemu odniesień przestrzennych oraz w formacie (*.pdf), dla tekstu (*.pdf) i (*.doc); b) Koncepcja w formacie: dla rysunków (*dwg) oraz (*pdf), dla tekstu (*pdf) i (*doc), część cyfrowa koncepcji z wizualizacją 3D, min. 10 widoków panoramicznych wnętrz reprezentacyjnych. Wykonanie koncepcji w układzie zgodnym z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15.10.2012 r. w sprawie państwowego systemu odniesień przestrzennych; c) przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie - w formacie (*ath); d) STWiOR - w formacie .doc lub .rtf oraz pdf.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung