860044-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Holzgewinnung – Komplexní výroba dříví na OM 2026 včetně likvidace klestu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní výroba dříví na OM 2026 včetně likvidace klestu
Beschreibung: Předmětem dané části je provádění komplexních těžebních prací až na lokalitu "odvozní místo". Jedná se o těžbu a sortimentaci dříví dle požadavků Objednatele a o časové vícepráce k těžebním pracím (rozřezání nehroubí) a ostatní časové práce ručně. Těžba je prováděna metodou surových kmenů v délkách násobků požadovaných sortimentů. Přiblížení je prováděno z lokality "pařez" na "vývozní místo" pomocí speciálního lesního kolového traktoru nebo univerzálního kolového traktoru. Následné přiblížení (vyvezení) z lokality "vývozní místo" na "odvozní místo" je prováděno pomocí vyvážecího traktoru a vyvážecí soupravy. Sortimentace je prováděna na lokalitě "vývozní místo". Dříví bude roztříděno a uloženo do měřitelných hrání o stejné výšce dle požadavků Objednatele. Součástí komplexní výroby je vyvezení a zpracování nebo jiná likvidace klestu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZN/53/EKÚ/25