2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering hout t.b.v. NV Irado
Beschreibung: Aanschaf van hout.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03410000 Holz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Levering van losse houtproducten, gespecificeerde artikelen
Beschreibung: Perceel 1 - Levering van losse houtproducten, gespecificeerde artikelen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Projectgebonden levering van houten maatwerkcomponenten (bouwpakketten)
Beschreibung: Perceel 2 - Projectgebonden levering van houten maatwerkcomponenten (bouwpakketten)