See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdów typu Mała Więźniarka MW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 30 szt. pojazdów typu Mała Więźniarka MW w zamówieniu podstawowym oraz do 2 szt. pojazdów w zamówieniu opcjonalnym.
Interne Kennung: 112/Ctr/25/RG/PMP
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Nadawców usług w zakresie przyjmowania, sortowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym, ich ewentualnych zwrotów oraz usługi odbioru przesyłek pocztowych od Nadawców.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste