2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przewozów obejmujących transport drogowy osób na terenie Gminy Krzeszowice w latach 2027-2028
Beschreibung: Wykonywane przewozy miałyby obejmować transport drogowy osób na terenie Gminy Krzeszowice w latach 2027-2028 roku na trasie: • Krzeszowice - Sanka Głuchówki - Krzeszowice, • Krzeszowice-Tenczynek-Krzeszowice Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001