See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie świadczenia usługi Asysty Technicznej i Konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Informacyjnego OTAGO.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczenia usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem – System OTAGO, eksploatowanego przez Zamawiającego, złożonego z Podsystemów: 1) FKJB – Obsługa Finansowo-Księgowa Jednostki Budżetowej; 2) FKORG – Obsługa Finansowo – Księgowa Organu; 3) GRU – Obsługa Generalnego Rejestru Umów; 4) KASA – Obsługa Kasy Gotówkowej; 5) PLZ – Planowanie Budżetu Zadaniowego; 6) ST – Środki Trwałe; 7) WYBUD – Obsługa wydatków budżetowych; 8) WPBUD – Obsługa wpływów budżetowych; 9) NWPOJ – Naliczanie i windykacja podatku od środków transportu; 10) PNIER – Naliczanie podatku od nieruchomości; 11) WNIER – Windykacja podatku od nieruchomości; 12) OPGRU – Naliczanie opłat za wieczyste użytkowanie gruntu; 13) WOGRU – Windykacja opłat za wieczyste użytkowanie gruntu; 14) SOE – Obsługa egzekucji komorniczych; 15) KSON – Kompleksowy System Obsługi Nieczystości; 16) KAKSON – Księgowość Analityczna Kompleksowy System Obsługi Nieczystości; 17) e-URZĄD – Elektroniczny Urząd; 18) EOD – Elektroniczny Obieg Dokumentów; 19) IWM – Obsługa Płatności Masowych; 20) ADMIN / KOS – Administrowanie Systemu OTAGO / Zarządzanie kartotekami osób i słownikami; 21) VAT – VAT Centralny (Eportal); 22) GM – Gospodarka Magazynowa; 23) mObywatel365 – mObywatel_ePłatności; 24) MKO – MKO (eDoręczenie+integracja z BAE (baza adresów elektronicznych), oraz opcje programów: 1) Opcja programu PLBUD – plik wymiany danych z jednostkami podległymi UM; 2) Opcja programu ELUD – ELUDSRPKlient pobieranie subskrypcji z SRP; 3) Moduł JPK; 4) Split Payment; 5) Opcja programu OPGRU – uwłaszczenia. 2. Zakres świadczenia usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem – System OTAGO obejmuje: 1) świadczenie konsultacji telefonicznych (hot-line) mających na celu rozwiązywanie problemów związanych z eksploatacją lub działaniem Podsystemów Systemu OTAGO; 2) świadczenie konsultacji drogą elektroniczną mających na celu rozwiązywanie problemów związanych z eksploatacją lub działaniem Podsystemów Systemu OTAGO; 3) usuwanie zgłoszonych przez Zamawiającego Błędów Podsystemów Systemu OTAGO ujawnionych podczas ich eksploatacji, poprzez wykonywanie i przesyłanie Poprawek lub ich zdalne usuwanie bezpośrednio w Podsystemach zainstalowanych na Platformie Informatycznej Zamawiającego; 4) wykonywanie i przesyłanie aktualizacji (zmian) funkcji Podsystemów Systemu OTAGO opisanych w Dokumentacji w przypadku zmiany przepisów powszechnie obowiązujących ogłoszonych w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej i Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”, skutkujących koniecznością przeprowadzania zmian w tychże funkcjach; 5) przesyłanie Poprawek wykonanych w związku ze zgłoszeniami innych klientów lub testami wewnętrznymi (ewaluacją); 6) wykonanie i przesyłanie Nowych Wersji Podsystemów w przypadku ich wytworzenia przez Wykonawcę; 7) wykonanie i przesyłanie Wersji Zrefaktoryzowanych Podsystemów w przypadku ich wytworzenia przez Wykonawcę; 8) udostępnianie przez okres obowiązywania Umowy ujednoliconych (tj. uwzględniających wszystkie dokonywane zmiany) wersji Dokumentacji; 9) prace/szkolenia administratorów zdalnie w wymiarze 30 rbg. Warunki udziału w postępowaniu i podstawy wykluczenia. 1. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, w stosunku, do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust.1 ustawy Pzp oraz w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) lub art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r., poz. 514). Wykaz oświadczeń lub dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia. Na podstawie art. 217 ust. 2 ustawy Pzp, nie później niż wraz z zawarciem umowy Wykonawca przedłoży Zamawiającemu następujące dokumenty: 1) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (załącznik nr 2 do Zaproszenia); 3) Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia w zakresie podstaw wykluczenia wymienionych w §2 ust. 2 w zw. z ust. 1 pkt 7 rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (załącznik nr 4 do Zaproszenia). Oświadczenia, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwo, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2025 r., poz. 1703), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. W niniejszym postępowaniu składanie oświadczeń, podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów odbywa się elektronicznie za pomocą platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz. Dokumenty winny być aktualne na dzień ich złożenia. Dokumenty składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej.
Interne Kennung: IF.271.4.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253100 Help-Desk, 72262000 Software-Entwicklung, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0001