860123-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa systemów i urządzeń informatycznych w ramach projektu kompleksowej transformacji cyfrowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemów i urządzeń informatycznych w ramach projektu kompleksowej transformacji cyfrowej
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa systemów i urządzeń informatycznych w ramach projektu kompleksowej transformacji cyfrowej dla Zespołu Opieki Zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 5 części. Zadanie nr 1 – Dostawa licencji systemu cyberbezpieczeństwa klasy EDR/XDR wraz z usługami Zadanie nr 2 – Dostawa licencji systemu backupu Veeam wraz z usługami Zadanie nr 3 – Zapory sieciowe UTM, ochrona poczty elektronicznej Zadanie nr 4 – Przełączniki sieciowe z systemem zarządzania i systemem kontroli dostępu do sieci Zadanie nr 5 – Serwery 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2-1 – 2-5 oraz Załącznikach nr 1, 5, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne KennungZOZ/DZP/PN/25/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Dostawa licencji systemu cyberbezpieczeństwa klasy EDR/XDR wraz z usługami
BeschreibungZadanie nr 1 – Dostawa licencji systemu cyberbezpieczeństwa klasy EDR/XDR wraz z usługami - zgodnie z Załącznikiem nr 2-1 do SWZ
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Dostawa licencji systemu backupu Veeam wraz z usługami
BeschreibungZadanie nr 2 – Dostawa licencji systemu backupu Veeam wraz z usługami- zgodnie z Załącznikiem nr 2-2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Zapory sieciowe UTM, ochrona poczty elektronicznej
BeschreibungZadanie nr 3 – Zapory sieciowe UTM, ochrona poczty elektronicznej- zgodnie z Załącznikiem nr 2-3 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Przełączniki sieciowe z systemem zarządzania i systemem kontroli dostępu do sieci
BeschreibungZadanie nr 4 – Przełączniki sieciowe z systemem zarządzania i systemem kontroli dostępu do sieci- zgodnie z Załącznikiem nr 2-4 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – Serwery
BeschreibungZadanie nr 5 – Serwery- zgodnie z Załącznikiem nr 2-5 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet