See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Een meerjarige raamovereenkomst van leveringen aangaande de aankoop en het onderhoud van sonar detectietoestellen ten voordele van de Federale Politie opgesteld op basis van de Wet van 17 juni 2016 (inzake klassieke sectoren)
Beschreibung: Levering van detectietoestellen
Interne Kennung: 2025R3171
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38113000 Sonargeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025R3171 - 1
Beschreibung: Levering van detectietoestellen (sonar)
Interne Kennung: 1