See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BAI.272.118.2025_Dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro, monitory do komputerów typu micro
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro (4 sztuki), monitory do komputerów typu micro (4 sztuki). Wspólny Słownik Zamówień CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 30213300-8 - Komputer biurkowy 30231310-3 - Wyświetlacze płaskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do niniejszego zaproszenia (formularz asortymentowo-cenowy wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia), w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Jeśli gdziekolwiek w niniejszym zaproszeniu do negocjacji następuje wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę to dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym i uznaje się, że takiemu odniesieniu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. Równoważne rozwiązanie powinno mieć parametry nie gorsze niż te określone w karcie technicznej/deklaracji właściwości użytkowych produktu wskazanego w niniejszym zaproszeniu do negocjacji. Jeśli gdziekolwiek w niniejszym zaproszeniu do negocjacji znajduje się odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, to dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym i uznaje się, że takiemu odniesieniu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. Termin realizacji: maksymalnie do 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: BA.I.272.118.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro (4 sztuki), monitory do komputerów typu micro (4 sztuki).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro (4 sztuki), monitory do komputerów typu micro (4 sztuki).. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do zaproszenia (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: BAI.272.118.2025