See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych. (kod CPV: 3 0 1 2 5 0 0 0 - 1). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzach Cenowych/ Ofercie Wykonawcy dla części I-III” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (oddzielnie zakładka pliku Excel). 2. Przedmiot zamówienia podzielono na trzy następujące części: 1) część I zamówienia: Tonery do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych; 2) część II zamówienia: Części zamienne do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek; 3) część III zamówienia: Tusze, głowice, taśmy do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek atramentowych. 3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 4. Zamawiający w załączniku nr 9 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.
Vorherige Bekanntmachung: 376136-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tonery do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych
Beschreibung: Tonery do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych