Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp polegającego na dostawie do siedziby Zamawiającego maksymalnie do 186 m3 (186 000 litrów) oleju napędowego. Warunki realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określone zostały we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Gorzowski (PL431)
Land: Polen