2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Security hard services
Beschreibung: De opdracht omvat dienstverlening op het gebied van bouwkundige en elektronische beveiligingsmaatregelen voor de circa 36 bemenste locaties van ProRail , een afgebakend aantal emplacementen en de ICT-beveiligingssystemen zoals die binnen ProRail in gebruik zijn. Zie selectieleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Security Hard Services
Beschreibung: Dienstverlening op het gebied van elektronische en bouwkundige beveiliging zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -