See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika do nauki jazdy oraz kosiarki dyskowej na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
Beschreibung: Dostawa ciągnika do nauki jazdy na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
Interne Kennung: ZSCKR.071/4/33/2025 część 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa ciągnika do nauki jazdy