2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Recz w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Recz, odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, tekstyliów i odzieży z terenu gminy Recz w systemie objazdowym dwa razy w roku na wskazanie Zamawiającego, odbiór odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ulicy Szumin w m. Recz dz. nr 432/10 wraz z transportem i zagospodarowaniem zebranych odpadów oraz zaopatrzenie Zamawiającego w kontenery o pojemności 10 m3, 10 m3, 7 m3, 5 m3 przeznaczone do gromadzenia odpadów zebranych w PSZOK przez okres trwania umowy o świadczenie usługi, tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Usługę, zawartą w umowie, należy wykonywać w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu i przygotowania do ponownego użycia odpadów komunalnych oraz poziomu ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z aktualnie obowiązującymi zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz aktualnie obowiązującymi aktami wykonawczymi do powyższej ustawy, a także zgodnie zapisami aktów prawa miejscowego. Zamawiający wskazuje, iż prognozowana masa odpadów objęta zamówieniem dla odpadów z terenu Gminy Recz (15 sołectw) wynosi 1 312 Mg (rodzaje odpadów: niesegregowane odpady komunalne, zmieszane odpady opakowaniowe, papier, tworzywo sztuczne, szkło, bioodpady, objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych, tekstyliów i odzieży – 2 razy do roku), natomiast dla Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wynosi 241,16 Mg (rodzaje odpadów: odpady wielkogabarytowe, zużyte opony, przeterminowane leki, chemikalia i opakowania po nich, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady budowlano-remontowe, tekstylia i odzież, bioodpady, opakowania z tworzyw sztucznych, szkło, tworzywa sztuczne, odpady nieulegające biodegradacji). Dodatkowo zamówieniem objęte jest zaopatrzenie Zamawiającego w kontenery 10 m3, 10 m3, 7 m3, 5 m3 przeznaczone na odpady z PSZOK-u. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 628790-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.11.2025