See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby zamawiającego do obiektów zlokalizowanych na terenie Piekar Śląskich. Podmioty zajmujące się dystrybucją energii elektrycznej są właścicielami sieci na danym terenie i na podstawie art. 9h ustawy Prawo energetyczne wyznaczane są decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Na terenie Piekar Śląskich operatorem systemu dystrybucji i tym samym naturalnym monopolistą jest TAURON Dystrybucja S.A. siedzibą w Katowicach. Zatem nie istnieje inne rozwiązanie niż udzielenie zamówienia wskazanemu wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 750810-2024
Interne Kennung: BZP.271.44.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby zamawiającego do obiektów zlokalizowanych na terenie Piekar Śląskich. Podmioty zajmujące się dystrybucją energii elektrycznej są właścicielami sieci na danym terenie i na podstawie art. 9h ustawy Prawo energetyczne wyznaczane są decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Na terenie Piekar Śląskich operatorem systemu dystrybucji i tym samym naturalnym monopolistą jest TAURON Dystrybucja S.A. siedzibą w Katowicach. Zatem nie istnieje inne rozwiązanie niż udzielenie zamówienia wskazanemu wykonawcy.