2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telekomunikační služby, služby veřejných 5G sítí a mobilní telefony s podporou 5G pro Statutární město Ústí nad Labem, jím zřízené příspěvkové organizace, městské obvody a městskou policii
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je poskytování mobilních telekomunikačních služeb včetně 5G sítí a nákupu mobilních telefonů s podporou 5G pro Statutární město Ústí nad Labem, jím zřízené příspěvkové organizace, městské obvody a městskou policii. Rozdělení veřejné zakázky na části: Část 1: Telekomunikační služby Část 2: Služby veřejných 5G sítí Část 3: Mobilní telefony s podporou 5G Poskytované telekomunikační služby musejí být poskytovány v souladu s platnou právní úpravou, a to zejména se zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a prováděcími právními předpisy k tomuto zákonu. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uveden v Technické specifikaci (příloha č. 5.1 až 5.3 Výzvy). Předpokládaný objem služeb je dán Ceníkem (příloha č. 4.1 až 4.3 Výzvy), který zároveň slouží ke stanovení nabídkové ceny na základě jednotkových cen služeb pro každou část zvlášť.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/439839/2025/AntK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Telekomunikační služby
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je poskytování mobilních telekomunikačních služeb. Poskytované telekomunikační služby musejí být poskytovány v souladu s platnou právní úpravou, a to zejména se zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a prováděcími právními předpisy k tomuto zákonu. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uveden v Technické specifikaci (příloha č. 5.1 Výzvy). Předpokládaný objem služeb je dán Ceníkem (příloha č. 4.1 Výzvy), který zároveň slouží ke stanovení nabídkové ceny na základě jednotkových cen služeb.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku spočívající v počtu služeb a dodávek dle Ceníku (příloha č. 4.1 až 4.3 Výzvy) a dle Technické specifikace (příloha č. 5.1 až 5.3 Výzvy), a to z důvodu provozních a rozvojových změn. Tato změna je možná jen do 10% navýšení předpokládané hodnoty dané části.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Mobilní telefony s podporou 5G
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je nákup mobilních telefonů s podporou 5G. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uveden v Technické specifikaci (příloha č. 5.3 Výzvy). Předpokládaný objem služeb je dán Ceníkem (příloha č. 4.3 Výzvy), který zároveň slouží ke stanovení nabídkové ceny na základě jednotkových cen služeb.
Interne Kennung: 3
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Služby veřejných 5G sítí
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je poskytování mobilních telekomunikačních služeb včetně 5G sítí. Poskytované telekomunikační služby musejí být poskytovány v souladu s platnou právní úpravou, a to zejména se zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a prováděcími právními předpisy k tomuto zákonu. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uveden v Technické specifikaci (příloha č. 5.2 Výzvy). Předpokládaný objem služeb je dán Ceníkem (příloha č. 4.2 Výzvy), který zároveň slouží ke stanovení nabídkové ceny na základě jednotkových cen služeb.
Interne Kennung: 2