860539-2025 - Ergebnis
Polen – Installation von Messgeräten – Usługa wymiany urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1f i 3f zdalnego odczytu na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wymiany urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1f i 3f zdalnego odczytu na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wymiany liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów w podziale na 8 części zamówienia przez 18 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung459212-2025
Interne KennungPOST/DYS/OR/OZ/02296/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
LosLOT-0009
TitelCzęść 3: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Staszów
Beschreibungzgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Interne KennungCzęść 3
Menge15 472 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionennie