See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa łodzi specjalistycznych wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa łodzi specjalistycznych wraz z wyposażeniem: Część 1 – Dostawa 4 szt. łodzi hybrydowej wraz z przyczepą transportową. Część 2 – Dostawa 2 szt. łodzi wiosłowej do działań ratowniczych (lodowa). Część 3 – Dostawa 2 szt. silnika zaburtowego o mocy 70 KM. Część 4 – Dostawa 6 szt. łodzi ratowniczej.
Vorherige Bekanntmachung: 713617-2025
Interne Kennung: OA-XVI.272.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34520000 Boote
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1– Dostawa 4 szt. łodzi hybrydowej wraz z przyczepą transportową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych, hybrydowych łodzi motorowych wraz z dedykowanymi, dopuszczonymi do ruchu drogowego przyczepami transportowymi.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa 2 szt. łodzi wiosłowej do działań ratowniczych (lodowa)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. łodzi ratowniczych o wzmocnionej konstrukcji do działań w warunkach lodowych, zapewniająca bezpieczeństwo ratowników oraz poszkodowanych, zgodna z wymogami stawianymi przez służby ratownicze (np. WOPR, PSP, OSP).
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa 2 szt. silnika zaburtowego o mocy 70 KM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. fabrycznie nowych, czterosuwowych silników zaburtowych o mocy 70 KM z przeznaczeniem do montażu na łodzi ratowniczej lub patrolowej.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 – Dostawa 6 szt. łodzi ratowniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych, polietylenowych łodzi ratowniczych, wraz z silnikiem, osprzętem i dokumentacją.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile