2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie omtrent verlenging beheer RMW en optioneel de tijdelijke migratie naar een cloudomgeving
Beschreibung: De opdracht kent daarmee twee onderscheiden onderdelen. 1) Het continueren van het technisch beheer en applicatiebeheer van RMW. 2) Het als noodscenario tijdelijk migreren van RMW naar de cloud, inclusief het bijbehorende beheer. De opdracht kan uitsluitend door één specifieke ondernemer worden uitgevoerd vanwege het ontbreken van mededinging om technische redenen. De beoogde opdrachtnemer is Transfer Solutions. De totale looptijd van de opdracht is van 1 januari 2026 tot 1 juli 2027 en bedraagt €650.000,-.
Interne Kennung: 2025IPM910
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie namelijk Re-integratie Module Werk (RMW)
Interne Kennung: 1