See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025020 Brandstofpassen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren van de brandstofpassen, inclusief het tanken en de administratieve afhandeling, onafhankelijk van de brandstofleverancier of het tankstation.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0000