860804-2025 - Wettbewerb
Polen – Mit der Erstellung von Ausbildungshandbüchern verbundene Dienstleistungen – Usługa przygotowania podręczników, przeszkolenia trenerów, organizacji webinarów oraz ocena merytoryczna zgodności realizacji szkoleń i powiązanych form wsparcia z zakresem przewidzianym w podręczniku w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania podręczników, przeszkolenia trenerów, organizacji webinarów oraz ocena merytoryczna zgodności realizacji szkoleń i powiązanych form wsparcia z zakresem przewidzianym w podręczniku w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej"
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa przygotowania podręczników, przeszkolenia trenerów, organizacji webinarów oraz ocena merytoryczna zgodności realizacji szkoleń i powiązanych form wsparcia z zakresem przewidzianym w podręczniku w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-0003/23) .” 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja zostanie uruchomiona pod warunkiem, że wartość zamówienia podstawowego wraz z opcją będzie mieściła się w wartości szacunkowej przeznaczonej na realizację zamówienia przez Zamawiającego. W celu skorzystania z Prawa Opcji, Zamawiający składa Wykonawcy pisemne oświadczenie o wykonaniu Prawa Opcji, nie później niż w terminie jednego miesiąca przed terminem zakończenia obowiązywania Umowy. Opcja zostanie uruchomiona na warunkach określonych w umowie.
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.31.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312212 Mit der Erstellung von Ausbildungshandbüchern verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa przygotowania podręczników, przeszkolenia trenerów, organizacji webinarów oraz ocena merytoryczna zgodności realizacji szkoleń i powiązanych form wsparcia z zakresem przewidzianym w podręczniku w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-0003/23) .” 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4.Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja zostanie uruchomiona pod warunkiem, że wartość zamówienia podstawowego wraz z opcją będzie mieściła się w wartości szacunkowej przeznaczonej na realizację zamówienia przez Zamawiającego. W celu skorzystania z Prawa Opcji, Zamawiający składa Wykonawcy pisemne oświadczenie o wykonaniu Prawa Opcji, nie później niż w terminie jednego miesiąca przed terminem zakończenia obowiązywania Umowy. Opcja zostanie uruchomiona na warunkach określonych w umowie.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja zostanie uruchomiona pod warunkiem, że wartość zamówienia podstawowego wraz z opcją będzie mieściła się w wartości szacunkowej przeznaczonej na realizację zamówienia przez Zamawiającego. W celu skorzystania z Prawa Opcji, Zamawiający składa Wykonawcy pisemne oświadczenie o wykonaniu Prawa Opcji, nie później niż w terminie jednego miesiąca przed terminem zakończenia obowiązywania Umowy. Opcja zostanie uruchomiona na warunkach określonych w umowie.