See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De realisatie van gebiedsdekkende digitale kleurenluchtopnames, stereomodelvormingen en orthofotomozaïeken voor het Vlaamse en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: De realisatie van gebiedsdekkende digitale kleurenluchtopnames, stereomodelvormingen en orthofotomozaïeken voor het Vlaamse en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: DiVl-ATM/2025/0601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354200 Luftbildvermessung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 1
Beschreibung: ATM25001 West-Vlaanderen_Noord
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 10
Beschreibung: ATM25010 Limburg_Zuid
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0002
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 2
Beschreibung: ATM25002 West-Vlaanderen_Zuid
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 3
Beschreibung: ATM25003 Oost-Vlaanderen_Noord
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 4
Beschreibung: ATM25004 Oost-Vlaanderen_Zuid
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 5
Beschreibung: ATM25005 Antwerpen_West
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 6
Beschreibung: ATM25006 Antwerpen_Oost
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 7
Beschreibung: ATM25007 Vlaams-Brabant_West
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 8
Beschreibung: ATM25008 Vlaams-Brabant_Oost
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 9
Beschreibung: ATM25009 Limburg_Noord
Interne Kennung: 9