2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružené služby dodávky plynu pro město Zábřeh, jeho příspěvkové organizace, sbory dobrovolných hasičů, společnosti s majetkovou účastí města pro období dodávky 2026-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatelů (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat zemní plyn, - přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění, ve znění pozdějších předpisů vyhl. č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu vyhlášek energetického regulačního úřadu ERÚ), - zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, - zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny zemního plynu. Místo plnění: Odběrná místa zadavatelů (dle článku 2 zadávací dokumentace) v celkovém počtu 26 a v celkovém množství dodávky cca 2 518 MWh/rok, pro období dodávky od 01.01.2026 6:00 hod. do 1.1.2028 6:00 hod. – cca 5 036 MWh: a) maloodběr – odběrná místa v počtu 22 a v celkovém množství 3 642 MWh (tj. cca 1 821 MWh/rok), b) středoodběr – odběrná místa v počtu 1 a v celkovém množství 1 394 MWh (tj. cca 697 MWh/rok). Bližší informace k odběrným místům jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ ZP 2026-2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001