2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior Projectmedewerker Isolatie Aanpak - cluster SO
Beschreibung: Door jouw proactieve en doortastende houding loopt het project Isolatie Aanpak altijd op rolletjes. Jij weet namelijk wat nodig is om een project tot een organisatorisch succes te brengen. Hierdoor krijgen Rotterdammers meer grip op hun energierekening en kunnen zij genieten van meer wooncomfort.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000