861039-2025 - Wettbewerb
Polen – Forschungsdienste – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Lisi Kąt PLH040026 – monitoring i uzupełnienie stanu wiedzy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Lisi Kąt PLH040026 – monitoring i uzupełnienie stanu wiedzy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu i uzupełnienia stanu wiedzy dotyczące przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Lisi Kąt PLH040026. 2. Przedmioty ochrony objęte uzupełnieniem stanu wiedzy: 1) 1617 - starodub łąkowy Angelica palustris 2) 1188 - kumak nizinny Bombina bombina 3) 6410 - Zmiennowilgotne łąki trzęślicowe (Molinion) 4) 6510 - Niżowe i górskie świeże łąki użytkowane ekstensywnie (Arrhenatherion elatioris) 5) 7230 - Górskie i nizinne torfowiska zasadowe o charakterze młak, turzycowisk i mechowisk 6) 91E0 - Łęgi wierzbowe, topolowe, olszowe i jesionowe (Salicetum albo-fragilis, Populetum albae, Alnenion glutinoso-incanae, olsy źródliskowe) 3. Miejsce realizacji: cały obszar Natura 2000 o powierzchni 1061,3 ha (z wyłączeniem monitorowanych stanowisk oraz siedlisk na działkach ew. nr 430/5, 431, 432/1, 433, 434, 437, 438/5, 439/5, 439/6, 439/7, 440, 441/2, 442/4, 442/6, obręb Sipiory, gm. Kcynia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001