See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ubezpieczenia na rzecz wszystkich izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczeniowych na rzecz izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości. Na podstawie art. 40 ustawy Prawo zamówień publicznych Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu została wyznaczona zarządzeniem Ministra Finansów z dnia 24 kwietnia 2025 r. do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz udzielenia zamówienia publicznego na świadczenie usług ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczeń komunikacyjnych na rzecz izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości (Dz. Urz. MF. z 2025 r., poz. 32) Wykaz Jednostek biorących udział w postępowaniu: Izba Administracji Skarbowej Białymstoku, ul. Jana Klemensa Branickiego 9, 15-085 Białystok, Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Dr. Emila Warmińskiego 18, 85-950 Bydgoszcz, Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku, ul. Długa 75/76, 80-831 Gdańsk, Izba Administracji Skarbowej w Katowicach, ul. Konstantego Damrota 25, 40-022 Katowice, Izba Administracji Skarbowej w Kielcach, ul. Sandomierska 105, 25-324 Kielce, Izba Administracji Skarbowej w Krakowie, ul. Wiślna 7, 31-007 Kraków, Izba Administracji Skarbowej w Lublinie, ul. Tadeusza Szeligowskiego 24, 20-883 Lublin, Izba Administracji Skarbowej w Łodzi, al. Tadeusza Kościuszki 83, 90-436 Łódź, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 59A, 10-950 Olsztyn, Izba Administracji Skarbowej w Opolu, ul. Płk. Witolda Pileckiego 2, 45-331 Opole, Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu, ul. Dolna Wilda 80A, 61-501 Poznań, Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Geodetów 1, 35-959 Rzeszów, Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie, ul. Franklina Delano Roosevelta 1,2, 70-525 Szczecin, Izba Administracji Skarbowej w Warszawie, ul. Alojzego Felińskiego 2B, 01-513 Warszawa, Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 24,26, 53-333 Wrocław, Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 2, 65-454 Zielona Góra, Krajowa Informacja Skarbowa, ul. Warszawska 5, 43-300 Bielsko-Biała, Krajowa Szkoła Skarbowości, ul. Stefana Okrzei 4, 03-710 Warszawa 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część 1: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, ubezpieczenie mienia w transporcie, ubezpieczenie nnw funkcjonariuszy, ubezpieczenie psów oraz ubezpieczenie floty pojazdów. Część 2: Ubezpieczenie jednostek pływających. Część 3: Ubezpieczenie bezzałogowych statków powietrznych – odpowiedzialność cywilna. Część 4: Ubezpieczenie bezzałogowych statków powietrznych – aerocasco. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 2A do 2H.
Vorherige Bekanntmachung: 713335-2025
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen, 66514140 Flugzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, ubezpieczenie mienia w transporcie, ubezpieczenie NNW funkcjonariuszy, ubezpieczenie psów oraz ubezpieczenie floty pojazdów- Część nr 1
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, ubezpieczenie mienia w transporcie, ubezpieczenie NNW funkcjonariuszy, ubezpieczenie psów obejmujące następujący zakres ochrony ubezpieczeniowej: 1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) Ubezpieczenie mienia w transporcie krajowym (cargo), 4) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia, 5) Ubezpieczenie psów (koszty leczenia, NNW, padnięcie i uśpienie), 6) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków funkcjonariuszy posiadających uprawnienia do posiadania broni służbowej. 2. Ubezpieczenie floty pojazdów: 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone ruchem tych pojazdów (OC) oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym (ZK), 2) Ubezpieczenie pojazdów lądowych od uszkodzeń i kradzieży (AC/KR), 3) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów powstałych w związku z użytkowaniem pojazdów mechanicznych (NNW), 4) Ubezpieczenie kosztów udzielenia natychmiastowej pomocy – car assistance, 5) Ubezpieczenie szyb w pojazdach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ (dokumentacja o charakterze poufnym).
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.9.2025 - Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514000 Fracht- und Transportversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zgłaszaniu do ubezpieczenia kolejnych składników mienia do wysokości 30% wartości zamówienia podstawowego w każdym roku rozliczeniowym. Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawierają załączniki nr 8A do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie jednostek pływających - Część nr 2
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie jednostek pływających obejmujące następujący zakres ochrony ubezpieczeniowej: 1) ubezpieczenie łodzi od ryzyka uszkodzenia, zniszczenia i utraty (casco), 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadaniem i użytkowaniem łodzi, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kapitana i członków załogi, 4) ubezpieczenie rzeczy osobistych kapitana i członków załogi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ (dokumentacja o charakterze poufnym).
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.9.2025 - Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zgłaszaniu do ubezpieczenia kolejnych składników mienia do wysokości 30% wartości zamówienia podstawowego w każdym roku rozliczeniowym. Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawierają załączniki nr 8B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie bezzałogowych statków powietrznych – odpowiedzialność cywilna - Część nr 3
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie bezzałogowych statków powietrznych – odpowiedzialność cywilna. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ (dokumentacja o charakterze poufnym).
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.9.2025 - Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514140 Flugzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zgłaszaniu do ubezpieczenia kolejnych składników mienia do wysokości 30% wartości zamówienia podstawowego w każdym roku rozliczeniowym. Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawierają załączniki nr 8C do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie bezzałogowych statków powietrznych – aerocasco- Część nr 4
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie bezzałogowych statków powietrznych – aerocasco. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ (dokumentacja o charakterze poufnym).
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.9.2025 - Część nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zgłaszaniu do ubezpieczenia kolejnych składników mienia do wysokości 30% wartości zamówienia podstawowego w każdym roku rozliczeniowym. Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawierają załączniki nr 8D do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.